gaziantep koltuk yikama fiyat listesi

Gaziantep Koltuk Temizleme

Koltuk yıkama Makinesi işlemlerinde şunları uyguluyoruz İlk olarak koltuklarınız kuru halde iken temizliğini sağlıyoruz.

Bu aşamada yüksek emiş gücüne sahip olan süpürgelerimiz ile beraber iyi bir vakum etkisi oluşturuyoruz.

Böylelikle iyi bir şekilde koltukların tozlardan arındırılmasını sağlıyoruz. Gözle görülen pisliklerin giderilmesi akabinde de koltuklarınız için özel olarak hazırlamış olduğumuz kimyasal köpük takviyesini sağlıyoruz.

Bir süre beklettikten sonra kirlerin yüzeye çıkıyor olduğunu sizde çıplak gözle görebileceksiniz.

Üçüncü aşamaya gelindiğinde ise göreceksiniz ki koltuklarınızın tekrar vakumlanması ile beraber mikro organizmalar ya da maytlar yüksek emiş gücüne sahip olan vakum makinelerimizin içine girecek ve tertemiz koltuklarınız gözle görülür düzeyde temizlenmiş olacaktır.

Son aşamada ise koltuklarınızın endüstriyel kurutma etkisine sahip olan fan motorlarımız ile beraber kurutma işlemlerini yapacağız ve sizlere tertemiz koltuklar sunmuş olacağız.

Koltuk temizleme için neden bizi tercih etmelisiniz?

İyi bir koltuk temizleme hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz Gaziantep ’te koltuk temizleme hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimiz gelişmekte olan teknoloji ile beraber paralel bir büyüme göstermiş ve çok kısa süre içinde Gaziantep genelinde adını duyurmuş bir şirket olmuştur.

2012’lı yıllardan günümüze dek sizlere halı ve koltuk yıkama hizmetlerini sunuyor olan şirketimiz beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

BENZER KONULAR

koltuk yıkama sirketi
gaziantep koltuk yikama fiyat listesi
zebra perde temizliği
stor perde temizliği
oturma grubu fiirması
koltuk temizlik fiyatlari gaziantep