Koltuklarınız Nasıl Yıkanıyor?

konusunda uzman personelimiz ve özel olarak üretilen şampuanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Sizde antibakteriyel koltuk temizliği istiyorsanız bizi arayın ve temizliğin keyfini sürün.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmalıdır ?

Koltuk yıkamak uzmanlık isteyen bir iştir. Sıradan ekipmanla bu işi yapmak mümkün değildir, yapılabilir ancak yapılan işin temizlik değil tam aksine durumu daha da kötüye götürecek bir etkisi olacaktır.

Evde hanımların kendilerinin yapmış olduğu koltuk silme işlemiyle koltuklar kirlerden arınmaz tam aksine kumaşın derinliklerine doğru inmesi sağlanır ve 2-3 gün kuruması beklenir buda bakteriler için bulunmaz bir fırsat olacaktır. İşinde profesyonel bir firmayla anlaşarak sizde aileniz ve kendi sağlığınızı düşünün.

Birinci Aşama ?

Koltuk temizliğinde uzman olmak gerekir önce yıkanacak kumaşın özelliği nasıl yıkanması gerektiği, hangi şampuan ve leke çıkarıcıların kullanılacağı tespit edilir. Daha sonra koltuğun üzerindeki toz vakum ve fırça yardımıyla temizlenir.

Bu aşamaları bitirdikten sonra koltuk birinci defa yıkanır otomatik fırça yardımıyla fırçalanır kirlerin yumuşaması sağlanır ve vakumla koltuk tamamen suyundan arındırılır.

İkinci Aşama ?

Koltuğun üzerinde çıkmayan kir leke vb şeyler varsa lekenin cinsine türüne göre leke çıkarıcılarla müdahale edilerek lekeden arındırılır.

Üçüncü aşama

Koltuk tekrar birinci aşamada ki gibi komple yıkanır fırçalanır ve vakumlanır. Koltuğunuzda beğenmediğiniz olmadığını düşündüğünüz bir yer var mı diye bir soru yöneltiyoruz var ise tekrar siz memnun olana kadar yapmış olduğumuz işlemleri tekrarlıyoruz.

Koltukların parfümünü sıkarak kurumaya bırakıyoruz. Bu işlemler aşağı yukarı 2 saat sürmektedir yapılan işlemler sonucu koltuğunuzun kuruması için de 2-3 saat geçmesi yeterli olacaktır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk Yıkama Fiyatları işlemini yılda en az iki defa yaptırmanız gerekmektedir.

Garantili koltuk temizliği hizmetinden sizde faydalanmak isterseniz profesyonel ekibimiz sizin için hazır.

Sizde koltuk yıkama firmasıyla anlaşmadan önce bizimle iletişime geçin aklınızda hiçbir soru işareti almasın.

BENZER KONULAR

koltuk yıkama hizmet bölgesi
koltuk yıkama hizmet bölgesi
koltuk yıkama hizmet bölgesi
koltuk yıkama hizmet bölgesi